A
+A


Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej

Nowa Słupia, ul. świętokrzyska 53

tel. 41 317 70 01

 

 

 

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2

zawieszamy do odwołania możliwość rejestracji elektronicznej.

 

Jednoscześnie informujemy, iż nadal istnieje możliwość zamawiania recept poprzez

PANEL PACJENTA

 

 

Witamy w serwisie e-Rejestracja !

 

        
        

System eRejestracja przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą dokonać rezerwacji wizyty u wybranego lekarza dla wybranej poradni. Użytkownik może umawiać się na wizyty, odwoływać je oraz zmieniać terminy już zarezerwowanych. Aby wykonywać wymienione czynności, użytkownik musi posiadać aktywne konto.

  • aby utworzyć konto należy nacisnąć przycisk „Utwórz konto” znajdujący się na pasku menu.Po zakończeniu etapu rejestracji konta, na podany adres mail otrzymamy wiadomość z  linkiem aktywacyjnym (w przypadku braku wiadomości z linkiem aktywacyjnym, proszę sprawdzić folder "SPAM" lub skontaktować się z administratorem /link w dole stony/ )
  • logowanie dostępne jest dla użytkownika posiadającego aktywne konto w systemie eRejestracja. należy w tym celu użyć przycisku „Zaloguj się”
  • nie ma możliwości tworzenia kilku kont za pomocą jednego adresu E-Mail. Konta rodzinne można tworzyć za pomocą opcji subkonto, dostępnej w menu "Moje konto" po zalogowaniu. Podczas tworzenia subkont należy wpisywać nr PESEL należący do osoby dla której tworzymy subkonto.
  • możliwość wypisania e-recepty obejmuje wyłącznie leki oznaczone przez lekarza jako "stale podawane"
 


WAŻNE! W trakcie dodawania subkonta - opcję "OPIEKUN" - zaznaczamy TYLKO w przypadku osób nie posiadających nr PESEL (np. noworodków). Brak lub nieprawidłowy nr PESEL członka rodziny ,dołączanego do konta głównego, uniemożliwi realizację zarezerwowanej wizyty w przychodni,

Rejestracja do lekarza z pomocą e-rejestracji daje pacjentowi pewność przyjęcia w dniu, na który pacjent dokonał rejestracji. Pacjent zgłaszający się na wizytę zajmuje kolejkę za ostatnią osobą oczekującą w kolejce na wizytę lekarską


UWAGA!!!!
NAZWA UŻYTKOWNIKA i HASŁO rozróżnia duże i małe litery!

Zapraszamy również do skorzystania z zakładki POMOC, gdzie znajdą Państwo szczegółową instrukcję obsługi portalu eRejestracja

10-krotna nieudana próba zalogowania się przy użyciu błędnego LOGINU lub HASŁA skutkuje automatyczną blokadą dostępu do systemu z adresu IP, z którego nastąpiła wspomniana ilość błędnych prób logowania. W przypadku takiej blokady prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem mailowym podanym w dole strony. W miarę możliwości prosimy o dołączenie zrzutu ekranowego z treścią komunikatu.